Co tu znajdziesz?

W naszym serwisie wszystkie materiały przygotowujemy z myślą o tym, żeby każdy mógł odkrywać fizykę i rozumiał lepiej otaczający nas świat. Na stronach naukafizyki.pl można znaleźć pomoc i odkryć inspirację do samokształcenia.

Portal został podzielony na trzy poziomy: podstawowy, licealny i olimpijski. Nie oznacza to, że i dla osoby spoza tych obszarów nie znajdzie się coś ważnego i ciekawego. Na każdym z tych poziomów materiały są podzielone na trzy kategorie: teoria, zadania i eksperymenty. Po wejściu do danej kategorii na odpowiednim poziomie pokaże się lista zagadnień (tematów). W ten sposób odnajdziesz szukaną informację. Dotarcie do szukanych treści może odbywać się również poprzez wyszukiwanie na stronie.

Oprócz materiałów darmowych, nasz serwis oferuje różnego rodzaju kursy i przygotowania do egzaminów. Po kliknięciu na zakładkę kursy można sprawdzić aktualną ofertę kursową. Jeśli interesujące szkolenie jest dostępne, można się zarejestrować. Dokonanie pełnej rejestracji możliwe jest tylko przez osobę pełnoletnią bądź opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej.

Mniej formalnym elementem naszej strony są artykuły lub relacje na blogu. Znajdują się tam artykuły popularnonaukowe, ciekawostki ze świata fizyki, recenzje książek i wiele innych. Z przyjemnością umieścimy też prace stworzone przez Was, którymi chcecie się pochwalić i podzielić z innymi. Zapraszamy do współpracy.

Owocnej nauki

Zespół Nauki Fizyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *