Kursy

Pomagamy maturzystom osiągnąć lepsze wyniki na maturze z fizyki bez błądzenia po sieci. Wszystko w jednym miejscu. Poniżej programy, które Ci pomogą.

15 tygodniowy intensywny kurs maturalny(3)

Intensywny kurs maturalny

Intensywny kurs przygotowujący do matury z fizyki. Cała potrzebna wiedza podzielona na 15 modułów odpowiadających działom fizyki. W każdym module znajdziesz teorię i zadania w formie filmów i plików tekstowych, zadania do samodzielnego przećwiczenia i test końcowy. Wykupienie kursu daje również dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie wspieramy kursantów i odpowiadamy na pytania. Więcej szczegółów...

trening maturalny

Trening maturalny

Systematyczny trening sprawdza się nie tylko u sportowców. Przed Tobą ważny egzamin i chcesz na nim wypaść tak dobrze, jak sportowiec na olimpiadzie. Wszyscy mówią: "ćwiczenie czyni mistrza". Zatem poćwiczmy wspólnie zadania maturalne! Spotykać się będziemy co tydzień rano w niedzielę przez 90 minut.  Sprawdzimy jak radzisz sobie z zadaniami otwartymi i czy masz wprawę w zadaniach zamkniętych. Oferta aktualnie niedostępna.

Wyzwanie maturalne

Wyzwanie maturalne

Podejmij wyzwanie maturalne i przez 21 dni codziennie rozwiązuj jedno zadanie. Zacznij przygotowania już dziś! Systematyczność i regularność popłaca. Zbudujesz swoją samodyscyplinę. Powtórzysz najważniejsze zagadnienia, poćwiczysz rozwiązywanie.

ferie z fizyką tiny

Ferie z fizyką

Długie ferie to za długa przerwa od nauki. Można ten czas wykorzystać na nadrobienie zaległości. Nasza propozycja to 10-dniowe spotkania z fizyką. Codziennie (*) przez 60 minut spotkamy się na zajęciach online. Wspólne rozwiązywanie zadań i testów pozwoli Ci powtórzyć i utrwalić materiał. Oczywiście będzie to również czas na uzupełnienie tych rzeczy, z którymi się borykasz i nie masz kogo zapytać..
Oferta w przygotowaniu.

Weekend z fizyką

Dasz radę wytrzymać wiele godzin z fizyką? Podejmijmy wspólnie próbę spędzenia weekendu z fizyką. Spotkajmy się, aby zadawać pytania, rozwiązywać zadania, próbować rozumieć świat i rozwiewać wątpliwości naukowe. To będzie czas na trudne pytania i jak najprostsze odpowiedzi.
Było ciekawie!